Franczyza 100 % Italia Wines & Foods

 

 

Jedyna sieć franczyzowa

 

w Polsce  prawdziwych

 

włoskich lokali/sklepów

 

ENOTEKA VERONA, włoska firma z siedzibą w POLSCE od 2013 roku, przedstawia:

100% ITALIA wines & food.

Marka franczyzowa, która chce przekazywać unikalne przesłanie kultury włoskiej poprzez nasze jedzenie i wino.

Nasze lokale są jednocześnie restauracjami, winiarniami,wine barami, a także sklepami branżowymi.

Lokale te są prawdziwymi ambasadami w okolicy gdzie można odetchnąć Włochami również poprzez organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak: - degustacje i wieczory tematyczne, - prywatne przyjęcia i rocznice, - spotkania towarzyskie - realizowanie sprzedaży na życzenie, z artykułami różnego rodzaju.

Menu naszego lokalu można dostosować do wyboru partnera. Lokale 100% ITALIA przyciągają entuzjastów, profesjonalistów i ciekawskich, którym przekazywany jest tradycyjny sposób podejścia do wina, nastawiony na ciekawą i jednocześnie profesjonalną komunikację, zdolną udzielić właściwych odpowiedzi na pytania coraz szerszego grona odbiorców którymi się interesuje.

Lokale 100% ITALIA pełnią również funkcję ogólnodostępnych sklepów z winami, w których można kupić wina nalewane, a także na kieliszki w co najmniej 18 różnych rodzajach, wyłącznie IGT i DOC w opakowaniach bag-in-box, gwarantujących jego jakość i autentyczność .

Obraz dopełnia sprzedaż oryginalnych tradycyjnych produktów spożywczych prosto z Włoch. Nasza firma posiada własny punkt sprzedaży na terenie miasta Radomia oraz prowadzi sprzedaż internetową z własnym sklepem www.enotekaverona.pl www.100italia.pl gdzie będą przekazywane wszelkie informacje dotyczące Państwa placówki oraz całej sieci.

Pakiet głównej przynależności winiarnia-restauracja opłata za wstęp:

40 000,00 zł netto + (VAT 23%)

brak opłat licencyjnych, tylko miesięczne wkład reklamowy. Brak minimalnych zamówień.

Koszt inwestycji: orientacyjny od 100.000,00 zł brutto (bez robót budowlanych).

Koszt ostatecznego umeblowania zależy od wielkości sali, która dla 25/30 miejsc musi wynosić około 100 m2 w wersji z pełnym wyżywieniem.

Nasza firma zapewnia wytyczne, pozostawiając franczyzobiorcy swobodę decydowania o wyposażeniu, które również może zostać dostarczone.

Pakiet wersja sklepu opłata za wstęp : 

25.000,00 zł netto + (VAT 23%) bez opłat licencyjnych, tylko miesięczne wkład reklamowy.Brak minimalnych zamówień.

Koszt inwestycji: orientacyjny od 20.000,00 zł brutto (bez robót budowlanych).

Koszt ostatecznego umeblowania zależy od wielkości pomieszczenia, które powinno wynosić około 40 m2. Nasza firma zapewnia wytyczne, pozostawiając franczyzobiorcy swobodę decydowania o wyposażeniu, które również może zostać dostarczone.

Czas trwania umowy: 5 lat z możliwością przedłużenia. Zdjęcie: licencja na używanie marki i logo. Reklama krajowa i na Facebooku jest zarządzana wspólnie z centralą, poprzez miesięczny wkład partnera.

Pakiet franczyzy:

Pomoc i porady:

• możliwość oceny dostępu do dofinansowanych środków;

• ocena pod kątem wyboru lokalizacji i analiza wykonalności projektu sklepu;

• Doradztwo w zakresie projektowania lokalu, zgodnie z ogólnymi wytycznymi;

• szkolenie przedotwarciowe pod uruchomienie sklepu;

• Wstępne szkolenie personelu poprzez kurs sprzedaży wina i prawdziwą kuchnią włoska;

• wsparcie informacyjne przed otwarciem w punkcie sprzedaży w celu prawidłowego zastosowania 100% ITALIA.

• Stała doradcą po otwarciu

• Organizacja imprez dla klientów na miejscu (za opłatą)

Obszar działania: miasto powyżej 50 000 mieszkańców (dla wersji winiarnia i sklep). Ekskluzywny obszar terytorialny, oparty na wielkości samego miasta.

Minimalna wielkość lokalu: zalecany jest lokal o minimalnej wielkości 80 metrów kwadratowych. W dobrze widocznym i ruchliwym pasażu (niekoniecznie w strefie pieszej), w miarę możliwości z parkingiem w pobliżu i z zachowaniem wszystkich wymogów prawnych, które w Polsce są bardziej rygorystyczne w zakresie koncesji na sprzedaż alkoholu.

Autonomia franczyzobiorcy:

franczyzobiorca pozostaje jedynym właścicielem swojej firmy i zachowuje autonomię zarządczą i decyzyjną. Umowa przewiduje wyłączne i ciągłe dostawy wina, zgodnie ze wskazaniami spółki macierzystej, zarejestrowanej jako bezpośredni importer w Polskiej Urząd Celnej. Umowa przewiduje zakupów innych produktów spożywczy produktów włoskich i gadgety w konkurencyjnych i gwarantowane cenach do konca roku . Oraz organizowania wspólnych imprez z siecią. Ekskluzywny obszar kompetencji, w zależności od wybranej lokalizacji. Możliwość sprzedaży w ramach firmy artykułów z innych sektorów produktowych. Reklama zewnętrzna do uzgodnienia z naszą firmą zgodnie z wytycznymi.

Dealera wojewódzki:

możliwość wykupienia licencji na prowadzenie naszej marki na całe województwo , od 100000 zl netto (VAT 23%) 

 

Dokumenty i Upoważnienia do opłacenia przez Partnera: Upoważnienia Sanitarne, Zezwolenia na sprzedaż alkoholu, Użyteczność Lokalu, Wywóz nieczystości, Media ( energia elektryczna, gaz, woda , linia telefoniczna) Reklama ( witryna)

W celu uzyskania dalszych i szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny

+48 733874 681 Paolo Vicentini lub kontakt e-mail:enotekaverona@onet.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl