Bezpieczne zakupy

Należy zwrócić uwagę, że wiele sklepów online nie stosuje zabezpieczeń przy podawaniu danych osobowych i dokonywaniu zamówień.

Sklep winazwloch.pl posiada certyfikat SSL i wszystkie transakcje - obsługa konta oraz koszyka zakupów, których Państwo dokonują w naszym sklepie są szyfrowane, co potwierdza symbol zamkniętej kłódki w pasku adresu przeglądarki internetowej. Dzięki temu możecie się Państwo czuć bardziej pewni, niż w przypadku sklepów, które nie stosują zabezpieczenia transakcji, że Wasze dane oraz inne informacje nie trafią w niepowołane ręce.

Podane przez użytkownika dane podczas rejestracji konta, służą jedynie do realizacji zakupów i nie są udostępniane innym podmiotom poza tymi, które uczestniczą w procesie realizacji zamówień, firma kurierska czy podmiot obsługujący płatności elektroniczne. Ponadto dane mogą posłużyć firmie Enoteka Verona do wewnętrznych celów marketingowych tylko w przypadku, w którym została udzielona zgoda podczas rejestracji konta poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu. Pole to jest domyślnie odznaczone.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl